Soustředění 2011 - areál Tesla Horní Bradlo 13.8.-20.8.2011

Letos jsme vyrazili společně s oddílem žáků do areálu Horní Bradlo , nedaleko Sečské přehrady. Bydleli jsme ve zděném domku, žáci vedle nás v chatičkách.

Budíček byl v 7 hod . Trénovalo se na fotbalovém hřišti Sokola Horní Bradlo 2x denně. Třetí, večerní trénink probíhal pak přímo v areálu na travnatém hřišti formou sportovních soutěží ( střelba na přesnost, slalomy, dynamika, běh , nechyběl  ani oblíbený pahorek či střelba s šiškami) Každý večer trenéři zhodnotili den, rozdali se medaile, diplomy, sladkosti. Pak nesměla chybět pohádka - tentokrát se četli Šmoulové a v 21.30 se šlo spát. Naučili jsme se hymnu soustředění, kterou  složili trenéři. Fero hrál na kytaru a všichni jsme si večer zazpívali.  Počasí nám vyšlo skvělé a tak po tréninku obléct plavky a hurá do vyhřívaného bazénu. Sehráli jsme si i přátelák s Újezdem nad Lesy.  Našel se i čas na procházku v lese, sbírali jsme houby, hráli šiškovou válku, plážový fotbálek v areálu. Za domkem tekl potůček, který samozřejmě přitahoval jak magnet.  Nechyběl táborák a nezbytná bojovka ( starší vedl vždy jednoho mladšího). Nikomu se nic nestalo, výborně vařili.

Celkově se soustředění vydařilo. Vytvořil se dobrý kolektiv , do kterého skvěle zapadli i malí - Jelen s Knedlíkem.

BRADLO 2011 ( hymna soustředění )

klikni zde:

H.BRADLO 2011.doc (1,1 MB)

Fotky na

www.janahr.rajce.idnes.cz