Soustředění 2012

Letní kemp Horní Bradlo 2012

21.08.2012 09:33

Letošní soustředění proběhlo opět v Horním Bradle. Společně s námi jel oddíl minipřípravky a žáků. Tentokrát jsme trénovali v přímo v areálu . Trénovalo se 2x denně ( dopoledne a odpoledne), třetí večerní trénink byl formou sportovních soutěží. Večer vždy proběhlo hodnocení dne, vyhlásily se vysledky soutěží, předaly ceny a diplomy a v 21.30 byla večerka.

Počasí nám vyšlo skvělé , takže jsme si dosyta užili bazénu. Ve volném čase byl oblíbený ping-pong, šišková válka, chodili jsme na procházky do lesa  a při kytaře se učili  novou hymnu, kterou jsme pro vás složili. Vyrazili jste si i na diskotéku :) .  Poslední den byla společná bojovka a závěrečný táborák.

Myslíme, že se soustředění po fotbalové stránce vydařilo. Dali jste si tréninkově do těla, hráli jste společně  s minipřípravkou odpolední turnaj,  všechny oddíly si sehrály přátelák s fotbalisty z Trutnova. Vydařilo se ale i po stránce týmové. Společně s žáky a malými jste působili jako jako jeden celek, uměli jste si ve volném čase společně hrát, při přátelácích si vzájemně fandit,při turnaji jste se chovali k malým jako sobě rovným, uměli jste poradit, pochválit   - a to je dobře.

V soutěžích jsme si vás testovali v různých sportovních disciplinách - běhu, sprintu, ve skoku dalekém,  fotbalové technice, nechyběly  ani zábavné discipliny -  oblíbený pahorek, hod šiškou, badminton... Jednotlivé discipliny nám ukázaly, kdo je v čem dobrý a kde jsou rezervy. Velký propadák bylo pro vás švihadlo - tady musíte zabrat . V této disciplině jednoznačně kralovala rodina Bartošova - dobře Bárt, krok  s ním držela pouze Káča a Lelí. Z mladších skákat umí Mičus, Heny a Džudy. U ostatních je to velmi slabé. Zrak všem vytřela Anežka, která udělala 643 přeskoků !!!!! Zajímavá disciplina byla dle výsledků v silovém víceboji. Tady s podivem kralovali hubeňouři - Luky nejvíc ze všech sedů -lehů za minutu ( 46 ) ale především LENKA, která ukázala obrovskou bojovnost a vůli a ve všech silových disciplinách patřila mezi nejlepší ze všech. - např. u zdi  vydržela v sedu 5.39 min, druhý byl Péťa 3.22 min. Lenka si za svůj výkon okamžitě vysloužila přezdívku radošovická XENA.

Soustředění celkově hodnotíme velmi kladně a díky příjemnému prostředí se budeme snažit pro příští rok se sem opět vrátit. Děkujeme všem, kteří nám pomohli věcnými a finančními dary. Díky nim jste dostávali medaile, diplomy odměny a veškeré sladkosti a sušenky, které máte rádi.

Hymna soustředění:

H.BRADLO_2012 - hymna.doc (2,7 MB)

Fotky:

www.janahr.rajce.idnes.cz